Muzeum szuka wolontariuszy!

Zapraszamy do współpracy przy projekcie „Dzień wolnej sztuki” - 22.04.2017 (sobota).

W Muzeum Ziemi Złotowskiej „Dzień Wolnej Sztuki” odbędzie się po raz pierwszy.

Więcej o akcji pod linkiem http://www.dzienwolnejsztuki.pl/

Tego dnia zwiedzający skupią się na pięciu  pracach eksponowanych w muzeum. Przy każdym dziele wolontariusze pomagać będą w odbiorze sztuki - pobudzą do refleksji, zainspirują do zastanowienia się nad każdą z prac.

Wolontariusze wraz z pracownikami muzeum na wcześniejszym spotkaniu organizacyjnym opracują scenariusz akcji. Szukamy osób kreatywnych, dyspozycyjnych, odpowiedzialnych, posiadających umiejętność pracy w zespole, chętnych zdobywać doświadczenie i praktyczne umiejętności.

W zamian oferujemy: pracę w przyjaznym i kreatywnym zespole, możliwość realizacji własnych pomysłów i sprawdzenia się w nowej sytuacji, zaświadczenie o wolontariacie, publikacje i druki dla wyróżniających się wolontariuszy.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (imię, nazwisko, wiek, krótkie uzasadnienie / motywację udziału w projekcie).